SZKOŁY ANGIELSKIEGO

Szkoły angielskiego za granicą, obozy dla dzieci i młodzieży w Anglii

Za granicą - Szkoła angielskiego dla dzieci i młodzieży w Anglii

Concord College - (8-18 lat)

Concord College został założony w roku 1949 i od tego czasu oferuje naukę głównie dla obcokrajowców ale także dla obywateli Wielkiej Brytanii. Siedziba szkoły znajduje się w Acton Burnell, jednej z najpiękniejszych miejscowości w Anglii. Jest to miejsce zarówno ciche, spokojne i bezpieczne jak i ciekawe. Uczniowie szkoły Concord pochodzą z ponad 30 różnych krajów świata.

SPORTOWE OBOZY KOLONIE JĘZYKOWE

Kings (10-16 lat)

Szkoła KING'S ENGLISH LANGUAGE SCHOOL powstała w 1957 roku. Szkoła KING'S jest rekomendowana przez British Council i jest członkiem ARELS.
Szkoła organizuje obozy letnie w Farringtons School, która zlokalizowana jest na bezpiecznym i dobrze prosperującym przedmieściu Bromley w południowo-wschodnim Londynie (około 12 km od centralnego Londynu) i w Pangbourne - prestiżowej szkoły, usytuowanej niedaleko wioski Pangbourne na brzegu Tamizy.

Szkoła angielskiego  za granicą i obozy dla dzieci i młodzieży w Anglii

LAL (9-17 lat)

Szkoła LAL posiada ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu kursów dla dzieci i młodzieży. Wszyscy kursanci od chwili przybycia otoczeni są troskliwą opieką Zajęcia organizowane i nadzorowane są przez wykwalifikowaną kadrę.
Szkoła organizuje obozy w: Torbay, Tavistock, Winchester, Tauton i w Londynie.

Kursy angielskiego w Anglii

St. Giles (10-18 lat)

Szkoła St. Giles organizuje kursy języka angielskiego w Anglii dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat. Letnie obozy językowe szkoły St. Giles są okazją do poprawienia znajomości języka angielskiego jak również do wypoczynku. Czas wolny jest zorganizowany przez personel szkoły.
Szkoła organizuje obozy w: Kingston, Nottingham, Southampton, Oxford, Cantenbury.

Obozy letnie dla dzieci i młodzieży w Anglii

Exportise (10-16 lat)

Jeśli uwielbiasz sport i chciałbyś poprawić swoją znajomość języka angielskiego i umiejętności sportowe z profesjonalnymi trenerami w wyjątkowym towarzystwie, Exsportise Junior Summer Camp jest dla Ciebie! Exsportise rozumie jak ważną rolę sport odgrywa w rozwoju młodego człowieka.
Kolonie sportowe zlokalizowane są w trzech miejscach w Anglii: Dorset (niedaleko Bournemouth i Southampton), Oundle (blisko Peterborough) i w South Downs (niedaleko Bringhton i innych miast położonych na południowym wybrzeżu).

Zobacz też: Kursy angielskiego i obozy językowe w Londynie