OBOZY JĘZYKOWE W ANGLII | JĘZYK ANGIELSKI | OBOZY Z ANGIELSKIM | KOLNIE Z ANGIELSKIM | KURSY ANGIELSKIEGO |OBOZY KOLONIE ANGLIA | OBÓZ JĘZYKOWY W ANGLII | OBÓZ JĘZYKOWY W ANGLII DLA DZIECI MŁODZIEŻY | MŁODZIEŻOWE OBOZY JĘZYKOWE

MŁODZIEŻOWE OBOZY JĘZYKOWE W ANGLII

Obozy językowe w Anglii

Obozy językowe w Anglii

Symbol obozu

Obozy językowe w Anglii dla młodzieży i dzieci

Obozy językowe Londyn (Farringtons)

Obóz językowy w Anglii to połączenie wysokiej jakości kursu języka angielskiego w Londynie z doskonałym programem zajęć sportowych, artystycznych oraz wycieczek. To gwarancja wypełnionego czasu, która sprawi, że dzieci i młodzież będą mieli pełne ręce roboty! Angielski kurs językowy w Szkole w Farrington (15 km od Centralnego Londynu) dla dzieci w wieku 10-15 lat, 2, 3 lub 4 tygodnie.

Symbol obozu

Obóz językowy Anglia

Obóz językowy w Anglii - Pangbourne

Obóz językowy w Anglii, w Pangbourne Summer Camp (koło Reading) to doskonałe miejsce dla dzieci, które kochają sport i przygody ! Cena obozu językowego obejmuje: naukę angielskiego, zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia sportowe, wycieczki. Wiek 10-16 lat, 2-6 tygodni.

Symbol obozu

Obozy językowe w Anglii dla młodzieży i dzieci

Obozy językowe w Anglii dla młodzieży i dzieci - Moreton Hall

Obóz językowy dla dzieci (3+) i młodzieży z rodzicami. Szkoła położona w pięknym historycznym parku. Poza kursem językowym w Anglii (angielski) liczne atrakcje połączone ze sportem. Możliwość gry w golfa i tenisa.

Symbol obozu

Obozy językowe w Anglii dla młodzieży i dzieci

Młodzieżowy obóz językowy w Anglii  Sherborne

Obóz młodzieżowy - letni w Anglii, ma miejsce w Leweston School. Obejmuje ona 46 akry kampusu oraz doskonałe wyposażenie. Obóz leży 3 km od Sherborne w Dorset. Ten piękny obszar znajduje się na południowym wybrzeżu. Obóz dla dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat.

Symbol obozu

Obozy językowe w Oxfordzie

Obóz językowy w Oxfordzie

Obóz językowy w Oxfordzie. Założony w 1263 roku, Ballioli College jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych placówek Uniwersytetu w Oxfordzie. Wiek: od 15 do 17 lat, czas trwania: od 7 lipca do 15 sierpnia.

Symbol obozu

Młodzieżowe obozy językowe w Anglii

Młodzieżowe obozy językowe w Londynie (Beckenham)

Młodzieżowe obozy językowe w Londynie Beckenham są świetną opcją na spędzenie wakacji w Anglii. Kampus mieści się w bezpiecznych przedmieściach Londynu (zaledwie 20 minut do ścisłego centrum). Oferta skierowana jest dla młodzieży w przedziale wiekowym 14-17 lat.

Symbol obozu

Wakacyjny obóz językowy w Anglii

Wakacyjny obóz językowy w Anglii Bournemouth

Obóz językowy w wakacje, w Bournemouth jest idealną opcją wyjazdu dla starszej młodzieży. Piękne piaszczyste plaże, urokliwe parki oraz mnóstwo ciekawych propozycji wycieczek sprawiają, że Bournemouth staje się nie tylko miejscem kursu językowego w Anglii ale również miejscem wypoczynku i relaksu. Obóz dedykowany jest młodzieży w przedziale wiekowym 14-17 lat.

Symbol obozu

Językowy obóz w Anglii podczas wakacji dla dziewcząt i chłopców

Językowy obóz w Anglii podczas wakacji dla dziewcząt i chłopców - Bath

Obóz językowy w Bath to możliwość nauki angielskiego w prestiżowej szkole niczym z Harrego Pottera. Miasteczko studenckie zajmuje powierzchnię 500 akrów, z czego około 100 akrów przeznaczonych jest na boiska do piłki nożnej, rugby czy krykietu. Cały kampus położony jest zaledwie 2 godziny od Londynu.

Obózy językowe Londyn Farringtons

Obóz językowy Anglia Farringtons

Obóz letni Farringtons organizowany jest w Farringtons School, która zlokalizowana jest na bezpiecznym i dobrze prosperującym przedmieściu Bromley w południowo- wschodnim Londynie (około 12 km od centralnego Londynu). W niewielkiej odległości od szkoły znajduje się malownicza wieś Chislehurstl. Farrington daje możliwość zakwaterowania w rezydencji znajdującej się na terenie kampusu. Większość pokoi jest dwuosobowych jednak jest możliwość zakwaterowania w pokojach trzy- oraz czteroosobowych.
Farringtons jest reprezentacyjną i przestronną szkołą z pięknymi ogrodami i wspaniałym wyposażeniem. Znajduje się tam basen, hala sportowa, sale do tańca, korty tenisowe, boisko i pomieszczenie, gdzie prowadzone są zajęcia artystyczne. Farringtons oferuje smaczne jedzenie i miejsca zakwaterowania o wysokim standardzie. Pokoje są nowoczesne i przestronne (4-6 łóżek w pokoju).
Obóz letni Kings to połączenie wysokiej jakości kursu języka angielskiego z doskonałym programem zajęć sportowych, artystycznych oraz wycieczek. To gwarancja wypełnionego czasu, który sprawi, że uczniowie będą mieli pełne ręce roboty i będą zachwyceni!!! Bogaty program naszych obozów letnich sprawia, że studenci potrzebują jedynie niewielkiego kieszonkowego by móc zakupić pamiątki...

Młodzieżowe kursy i obozy językowe w Anglii

Cena obozu językowego w Anglii zawiera:
20 lekcji w tygodniu (15 godzin)
regularne testy sprawdzające postępy w nauce oraz test na początku obozu
certyfikat ukończenia kursu językowego oraz ceremonia wręczenia świadectw
materiały do nauki, materiały szkoleniowe
całodniowe wycieczki i pół dniowe wycieczki
cotygodniowe wycieczki na zakupy
bogaty program sportowy i artystyczny
zakwaterowanie w internacie
pełne wyżywienie
pralnia
School bank service
dostęp do internetu
24-godzinny numer alarmowy
Na 10 uczniów przypada 1 osoba z personelu
Impreza powitalna

Struktura kursu językowego w Anglii

Rano - 20 lekcji w tygodniu

Lekcje są tak zorganizowane aby przynosiły uczestnikom radość i satysfakcję z osiąganych postępów w nauce. Program zajęć zawiera niezbędną gramatykę lecz głównie, nacisk kładzie się na mówienie, rozumienie ze słuchu i wymowę. Zajęcia są bardzo urozmaicone (projekty, zadania realizowane w grupach i parach , filmy, gry ,piosenki)

Południe - program sportowy i artystyczny

Popołudniu istnieje możliwość skorzystania z bogatej oferty zajęć sportowych i artystycznych ( tenis, piłka nożna, siatkówka, pływanie, gry zespołowe, zajęcia artystyczne, zajęcia teatralne, , DVDs, itp).

wieczór - zajęcia

Korzystaj w pełni z pobytu w Wielkiej Brytanii, rozmawiając do wieczora w języku angielskim. Zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w zajęciach wieczornych, takich jak międzynarodowe imprezy, bale przebierańców, kabaret, quizy, wspólne śpiewanie, pokaz talentów, pokazy mody, wieczorne pływanie, itp.

Informacje w skrócie

Obozy językowe w Anglii i sport - piłka nożna liczba lekcji w tygodniu:
20 lekcji w tygodniu (15 godzin) w klasach międzynarodowych.

terminy:
10, 17, 24, 31 lipca 2016 (1 tydz. tylko od 31 lipca)


długość kursu:
od 1 do 4 tygodni

stopnie zaawansowania:
wszystkie poziomy (od początkujących do zaawansowanych)

wiek uczestników:
10-16 lat

maksymalna liczebność klasy:
15 studentów

Obozy językowe w Anglii to nie tylko nauka angielskiego. Tu masz możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportu.

Po lekcjach - Program sportowy, wycieczki, zwiedzanie

Sportowe obozy kolonie językowe Anglia

Transfer z / na Heathrow dla lotów przylatujących / odlatujących nie jest wliczone w cenę.

  Obozy językowe w Anglii - teatr

Wspaniały program zajęć dodatkowych oferujący wiele popołudniowych i wieczornych atrakcji, takich jak:
Zajęcia artystyczne
Tenis
Pływanie
Water polo
Piłka Nożna
Piłka Siatkowa
Badminton
Gry zespołowe
Mini Olimpiada
Międzynarodowe turnieje sportowe
Dyskoteki
Impreza międzynarodowa
Karaoke
Barbecue
Bal przebierańców
Wieczór w Kasynie
Pokazy talentów
Wieczory filmowe
Wspólne śpiewanie
Ognisko
Kabaret
Impreza hawajska

Obóz językowy w Anglii - Pangbourne Sports and English Summer Camp

Anglia  obóz z kursem języka angielskiego Pangbourne
Wyjazdy językowe do Anglii na obóz językowy

Pangbourne jest imponującą i prestiżową szkołą usytuowaną niedaleko wioski Pangbourne na brzegu Tamizy. Łatwy dojazd do Reading, Bath oraz Londynu. Uczestnikami obozu letniego, oprócz uczniów ze wszystkich stron świata, są także dzieci angielskie!

Pangbourne jest doskonały dla dzieci kochających sport i przygody! Program zajęć pozalekcyjnych obejmuje jazdę quadami, wspinaczkę linową, zajęcia na ściance wspinaczkowej, łucznictwo oraz wiele innych, tradycyjnych sportów, jak np. tenis, piłka nożna, siatkówka, pływanie, itd.

Pangbourne oferuje doskonałe wyposażenie dodatkowe, m.in. ogrzewany zewnętrzny basen, duża, nowoczesna sala gimnastyczna, korty tenisowe, boiska sportowe, pracownia artystyczna, sala multimedialna, duża sala wykładowa, nowocześnie wyposażone sale lekcyjne.

Zakwaterowanie w Pangbourne to 5 oddzielnych domków studenckich. Większość sypialni jest jedno lub dwuosobowa, ale oferujemy także kilka sypialni 4-5 osobowych.

Letni obóz językowy to połączenie wysokiej jakości nauczania języka angielskiego oraz świetnego programu zajęć sportowych, artystycznych i wycieczek, które sprawią, że Państwa dzieci nie będą narzekały na nudę! Wszystkie atrakcje wliczone są w cenę kursu, a Twoje dziecko będzie potrzebowało jedynie minimalnej kwoty kieszonkowego!

Cena obejmuje
20 lekcji (15 godzin) w grupach międzynarodowych
Test kwalifikacyjny po przyjeździe i regularne testy kontrolne
Świadectwo ukończenia kursu językowego oraz ceremonia wręczenia świadectw
Folder Kings, materiały dydaktyczne, podręcznik do samodzielnego korzystania
Cotygodniowa wycieczka całodniowa (bilety wstępu wliczone)
Krótka cotygodniowa wycieczka (bilety wstępu wliczone)
Cotygodniowy wyjazd na zakupy
Fantastyczny program zajęć sportowych i rekreacyjnych
Zakwaterowanie w internacie
Wszystkie posiłki (śniadanie, lunch, obiadokolacja, deser)
Pranie
Darmowy dostęp do Internetu
School bank deposite
Pełna opieka przez cały czas
24-godzinny numer alarmowy
Na 10 uczniów przypada 1 osoba z personelu
Impreza pożegnalna

Obozy  językowe angielskiego Anglia

Godziny poranne - 20 lekcji tygodniowo

Lekcje prowadzony w sposób ciekawy i efektywny. Program nauczania obejmuje ważne tematy gramatyczne ale szczególny nacisk kładzie na umiejętności komunikacyjne. Na lekcjach praca odbywa się w grupach, a uczniowie korzystają z wielu materiałów dodatkowych, m.in. z filmów, magazynów, itp.

Godziny popołudniowe - zajęcia sportowe i rekreacyjne

Wybór co najmniej 4 rodzajów zajęć popołudniowych każdego dnia, w tym tradycyjne dyscypliny sportowetakie jak tenis, piłka nożna, siatkówka, itp. oraz zajęcia pełne przygód takich jak wspinaczka, łucznictwo, jazda quadami, rowerami górskimi, itp. Ponadto organizujemy zajęcia artystyczne, teatralne, projekcje filmów DVD, zawody sportowe

Godziny wieczorne - zajęcia pozalekcyjne

Korzystaj w pełni z pobytu w Wielkiej Brytanii, rozmawiając do wieczora w języku angielskim. Zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w zajęciach wieczornych, takich jak międzynarodowe imprezy, bale przebierańców, kabaret, quizy, wspólne śpiewanie, pokaz talentów, pokazy mody, wieczorne pływanie, itp.

INFORMACJE W SKRÓCIE

Liczba lekcji w tygodniu

20 lekcji tygodniowo (15 godzin) w grupach międzynarodowych, maksymalnie 16 osób w grupie

Terminy

10, 17, 24, 31 lipca, 7 sierpnia 2016

Czas trwania

1-6 tygodni

Poziomy zaawansowania

Wszystkie poziomy zaawansowania, od podstawowego do zaawansowanego

Wiek uczestników

Wiek: 10-16 lat (mała liczba młodszych uczniów może być także zaakceptowana; w programie mogą także uczestniczyć młodsze dzieci angielskie)

Maksymalna liczba uczniów w grupie

15 uczniów

Prace domowe

Program nie przewiduje prac domowych.

Wycieczki

Program obejmuje jedną całodniową wycieczkę oraz jedną krótką wycieczkę raz w tygodniu (wszystkie koszty wstępów wliczone). Co tydzień organizujemy wyjazd na zakupy. Miejsca docelowe wycieczek to m.in. Londyn, Oksford, Bath, Cheltenham, Gloucester, plaża oraz park przygód.

Atrakcje

Kurs oferuje pełny, fantastyczny program zajęć sportowych, rekreacyjnych i artystycznych każdego popołudnia i wieczoru. Zajęcia dodatkowe to m.in.: łucznictwo, wspinaczka, jazda quadami, pływanie, tenis, piłka nożna, siatkówka, gry zespołowe, szkolny teatr i kursy tańca!

Organizatorzy

Program jest prowadzony przez Kings oraz Kids Klub (brytyjską firmę specjalizującą się w organizowaniu obozów letnich). Personel Kings zapewnia prowadzenie lekcji języka angielskiego, a pracownicy Kids Klub zapewniają ekscytujące i pełne przygód zajęcia rekreacyjne oraz wycieczki.

Obóz Letni Pangbourne przeznaczony jest dla dzieci z całego świata, w tym także dla dzieci z Wielkiej Brytanii. Ich wiek to z reguły 8-12 lat i przyłączają się do kursu zazwyczaj pod koniec lipca i w sierpniu.

Obozy językowe w Anglii dla młodzieży i dzieci - Moreton Hall
Nauka angielskiego dla dzieci i rodziców. Kursy rodzinne w Anglii


Letni obóz znajduje się w Moreton Hall, prestiżowej szkole o wspaniałych budynkach, położonych na pięknym, 100-akrowym parku. Szkoła stwarza doskonałe warunki do nauki i uprawiania sportu, znajduje się blisko miasta Oswestry, mieszczącego się na granicy Anglii i Walii, i będącego tylko godzinę drogi od lotnisk w Manchesterze, Liverpoolu i Birmingham.

OBOZY i KURSY ANGIELSKIEGO W ANGLII
KURSY ANGIELKSIEGO W ANGLII NA OBOZIE JĘZYKOWYM

Oferujemy:
- Małe pole golfowe (9 dołków)
- kryty, 25 metrowy, ogrzewany basen
- hala sportowa
- boiska sportowe
- korty tenisowe
- teatr
- dostęp do InternetuSzczegółowe informacje:
Miejsce: kampus
Czas trwania:
od 1 do 6 tygodni
Terminy rozpoczęcia kursu: 3, 10, 17, 24, 31 lipca, 7, 14 sierpnia 2016
Kursy:
- Rodzinny dla dzieci z rodzicami - Parent and Child (wiek dzieci od 3 do 7 i od 8 do 13 lat)
- grupy do 15 osób
- 15 godzin zajęć j. ang. / tydz. (2 godziny dziennie)

Młodzieżowy obóz językowy w Anglii Sherborne English Summer Camp - program nie jest dostępny w 2016

Obóz językowy Anglia

Szczegółowe informacje:
Miejsce:
kampus
Czas trwania: 1-4 tygodni
Termin rozpoczęcia:
Termin zakończenia:
Minimalny poziom znajomości języka angielskiego: początkujący
Wiek: od 9 do 16 lat
Oferujemy:
- Wyposażenie do wszystkich sportów wodnych
- Hale do tenisa, squash'a, badmintonu oraz wielu innych
- podgrzewany basen z dachem
- sale do fitnesu i siłownie
- Teatr
- dostęp do Internetu, kafeterie

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe
- Londyn
- Oxford
- Bath
- Bristol
- Bournemouth
- Salisbury / Stonehenge
- Weymouth
- Cheddar Gorge / Wookey Hole
Półdniowe
- Plaża Swanage
- Kręgle Yeovil
- Monkey World
- Zamek Corfe
- Plaża w Bournemouth
- Wrotki

Przykładowe aktywności:
Sztuka, badminton, baseball, koszykówka, krykiet, taniec, disco, dodgeball, piłka nożna, noc filmów, rugby, salsa, squash, pływanie, ping-pong, tenis, talent show, siatkówka, karaoke, dyskoteki

Szkoła ta specjalizuje się również z nauce jazdy konnej.

Obóz językowy w Oxfordzie Anglia - Oxford Balliol College - program nie jest dostępny w 2016

Obozy językowe Anglia, Oxford

Szczegółowe informacje:
Miejsce:
kampus
Czas trwania: 2 lub 4 tygodnie
Termin rozpoczęcia:
Termin zakończenia:
Minimalny poziom znajomości języka angielskiego: intermediate
Oferujemy:
- piękne, historyczne otoczenie
- urokliwe i sprzyjające odpoczynkowi ogrody
- położenie w centrum Oxfordu
- blisko do wszystkich znajdujących się w Oxfordzie atrakcji
- The Great Hall - piękna, historyczna jadalnia Balliol College
- klasy i zakwaterowanie na terenie kampusu

Koszt zakwaterowania liczony jest oddzielnie.

Młodzieżowe obozy językowe w Londynie Beckenham

Obozy językowe Anglia, Londyn

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe
Brighton
Canterbury
Cambridge
Oxford
Windsor

Półdniowe
Greenwich
Bluewater Shopping Cetre
Quasar
Natural History Museum
Science Museum
Harrods and Knightsbridge
London's West End
Oxford Street shopping
Covent Garden
Piccadilly Circus
London Eye

Szczegółowe informacje:
Miejsce:
kampus
Czas trwania: 2-11 tygodnie
Termin rozpoczęcia: 12, 19, 26 czerwca, 3, 10, 17, 24, 31 lipca, 7, 14 sierpnia 2016
Termin zakończenia: 28 sierpnia 2016
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek: od 14 do 17 lat
Oferujemy:
- jasne i przestronne klasy
- dużo terenów zielonych umożliwiających aktywne spędzanie czasu wolnego
- dostęp do bezprzewodowego Internetu, kafeteria
- jedna całodniowa wycieczka i jedna wycieczka trwająca pół dnia

Koszt zakwaterowania liczony jest oddzielnie.

Obóz językowy w Anglii

Wakacyjny obóz językowy w Anglii. Obóz językowy w Bournemouth

Kolonie obozy językowe w Anglii

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe
Brighton
Bath
Portsmouth
Oxford
Windsor
Salisbury i Stonehenge
Bristol
Londyn

Półdniowe
New Forest
Poole Quay i stare miasto
Corfe Castle i Swanage
Weymouth
Winchester
Christchurch

Obóz językowy w Anglii dla dziewcząt i chłopców - Bath

Szczegółowe informacje:
Miejsce:
kampus
Czas trwania: 2-11 tygodnie
Termin rozpoczęcia: 12, 19, 26 czerwca, 3, 10, 17, 24, 31 lipca, 7, 14 sierpnia 2016
Termin zakończenia: 28 sierpnia 2016
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek:
od 14 do 17 lat
Oferujemy:
- przestronne, dobrze wyposażone sale wykładowe
- przestrzenie przeznaczony do gry w koszykówkę, siatkówkę, badmintona czy tenis stołowy
- dostęp do bezprzewodowego Internetu
- jedna całodniowa wycieczka i jedna wycieczka trwająca pół dnia i wiele innych atrakcji

Koszt zakwaterowania liczony jest oddzielnie.

Młodzieżowe bozy językowe w Anglii
Obozy językowe w Anglii, Bath

Szczegółowe informacje:
Miejsce:
kampus
Czas trwania: 1 - 6 tygodnie
Termin rozpoczęcia: 6, 13, 20, 27 lipca, 3, 10 sierpnia 2016 (jednotygodniowy dostępny tylko w terminie: 3 i 10 sierpnia)
Termin zakończenia: 17 sierpnia 2016
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek: od 10 do 17 lat
Oferujemy:
- 100 akrów boisk do piłki nożnej, rugby czy krykieta
- korty tenisowe, przystosowane do różnych warunków pogodowych boiska do netballu czy hokeja
- squash, koszykówka, siatkówka, badminton
- basen o długości 25 metrów
- teatr z 600-osobową publicznością
- dostęp do Internetu
- wycieczki: jednodniowa, 3/4 dnia, półdniowa

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe

Bournemouth
Bath
Cardiff
Oxford
Windsor
Cheddar Gorge/Wookey Hole
Bristol/Bristol ZOO
Londyn (również możliwość 2-dniowej wycieczki)
Weston-super-Mare

Półdniowe
Warwick Castle
Monkey World
Longleat House i Safari Park
Salisbury/Stonehenge
Weymouth Beach
Yeovil Bowling
Cheltenham shopping

Obozy jęzkowe w Anglii z nauką angielskiego
CENNIK - OBOZY JĘZYKOWE - ANGLIA
 

CENNIK OBOZY JĘZYKOWE - FARRINGTONS, PANGBOURNE, MORETON HALL

Nazwa kursu Cena kursu za 1 tydzień Czas trwania kursu Cena zawiera Dodatkowe informacje Daty rozpoczęcia
Obóz letni w szkole Farringtons k./Londynu

 

795 GBP

 

1-4 tygodnie wiek uczestników 10-16 lat, 20 lekcji tyg. (15h), zajęcia poranne) zakwaterowanie w rezydencji szkolnej + wyżywienie + opcjonalnie zajęcia pozalekcyjne, sport, wycieczki szkoła oddalona o 15 km od centrum Londynu, dodatkowo lekcje mody 10, 17, 24, 31 lipca 2016 ( 1 tydz. tylko od 31 lipca)
Obóz Pangbourne 795 GBP 1-6 tygodni wiek uczestników 10-17 lat, 20 lek/tyg. (15h) 1+ wycieczka/tyg.+ mini-wycieczka, zajęcia pozalekcyjne, sport (m.in. do dyspozycji kryty basen, hala sportowa), zakwaterowanie w rezydencji, posiłki, Internet niedaleko Londynu i Oxfordu, idealny dla miłośników sportu (do dyspozycji m.in.: korty tenisowe, ściana wspinaczkowa, basen) 10, 17, 24, 31 lipca, 7 sierpnia, 14 sierpnia 2016 (1 tydz. tylko od 7 i 14 sierpnia)
 
Obóz Bath (Downside)

+ tenis (6 godz/tydz.)

+ jazda konna (6 godz./tydz.)

+ intensywny kurs akademicki (12 godz./tydz.)

795 GPB

+ 130 GBP

+ 180 GBP

+ 155 GBP

1-6 tygodni wiek uczestników od 8 do 17 lat dla kursu 20 lekcji tygodniowo (15h) lub 12-17 lat dla kursu 27h tygodniowo, dostęp do Internetu, basen, korty tenisowe, teatr, zakwaterowanie 2 godziny do Londynu, idealny dla miłośników sportu i kultury (teatr, musicale) 6, 13, 20, 27 lipca, 3, 10 sierpnia 2016 (1 tydz. tylko od 3 i 10 sierpnia)
Obóz letni w Cheltenham

+ zajęcia ze sztuki filmowej (9 godz./tydz.)

+ zajęcia ze sztuki pokazowej (9 godz./tydz.)

+ golf (6 godz./tydz.)

+ intensywny kurs (6 godz./tydz.)

795 GBP

+ 40 GBP

+ 40 GBP

+180 GBP

+ 40 GBP

1- 5 tygodni wiek od 12 do 17 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h) lub 21h tygodniowo, dostęp do Internetu, hala sportowa, boisko do hokeja, korty tenisowe, teatr, basen Niedaleko miasta Bath i Bristol 6, 13, 20, 27 lipca, 3 sierpnia 2016 (1 tydz. tylko dla 3 sierpnia)
kurs letni Oxford St. Josephs 390 GBP (15h/tydz)
722 GBP (27h/tydz)
2-6 tyg.
2-4 tyg.
wiek 16+ dla osób indywidualnych, lub 14-17 dla grup - kurs 15h; 15-17 lat - kurs 27h, zajęcia pozalekcyjne, 1 całodniowa wycieczka tygodniowo Niedaleko miasta Bath i Bristol 26 czerwca, 3, 10, 17, 24, 31 lipca 2016
Obóz letni Oxford Christ Church College niedostępny 2016 2 tygodnie wiek od 16 do 19 lat, 27 godzin tygodniowo seminariów, debat, dyskusji oraz kulturowych i akademickich wycieczek, zakwaterowanie w rezydencji Niedaleko Londynu. Oxford słynie z światowej sławy absolwentów, co gwarantuje wysoki poziom kursu. niedostępny 2016
Kurs angielskiego dla rodziców i dzieci
Parent and Child
w Moreton Hall
850 GBP 1-7 tygodni wiek dzieci w przedziałach od 3 do 13 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h), dostęp do Internetu, hala sportowa, boisko golfowe, korty tenisowe, teatr, wycieczki, zakwaterowanie w rezydencji Niedaleko miasta Oswestry, na granicy Anglii i Walii 3, 10, 17, 24, 31 lipca, 7, 14 sierpnia 2016
Kurs Bournemouth

zakwaterowanie:

u rodziny goszczącej, pokój 1-os., 12.06 - 7.08.2016

u rodziny goszczącej, pokój 1-os., 7.08 - 28.08.2016

u rodziny goszczącej, pokój 2-os., 12.06 - 7.08.2016

u rodziny goszczącej, pokój 2-os., 7.08 - 28.08.2016

rezydencja, pokój 1-os., 3.07 - 21.08.2016

 

370 GBP

 

+ 169 GBP

+ 141 GBP

 

+ 145 GBP

+ 141 GBP

+ 289 GBP

2 - 11 tygodni Wiek od 13 do 17 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h), piaszczyste plaże, urokliwe parki, szeroki wachlarz aktywności sportowych, nie jest wliczona opłata za zakwaterowanie Summer Centre położone w niewielkiej odległości od centrum miasta i plaży 12, 19, 26 czerwca, 3, 10, 17, 24, 31 lipca, 7, 14 sierpnia 2016
Kurs Londyn (Bechenham)

zakwaterowanie:

u rodziny goszczącej, pokój 1-os., 12.06 - 7.08.2016

u rodziny goszczącej, pokój 1-os., 7.08 - 28.08.2016

u rodziny goszczącej, pokój 2-os., 12.06 - 7.08.2016

rezydencja, pokój 2-os. lub 3-os., 26.06 - 7.08.2016

 

 

390 GBP

 

+ 207 GBP

 

+ 184 GBP

 

+ 184 GBP

 

+ 300 GBP

2 - 11 tygodni Wiek od 14 do 17 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h), dostęp do Internetu, szeroki wachlarz aktywności sportowych, nie jest wliczona opłata za zakwaterowanie 20 minut od centrum Londynu 12, 19, 26 czerwca, 3, 10, 17, 24, 31 lipca, 7, 14 sierpnia 2016
   
  Zakwaterowanie - kursy w Bournemouth i Londynie (Beckenham)
 
Obóz Zakwaterowanie u rodziny (pełne wyżywienie) Rezydencja (pełne wyżywienie, pokój 1-os)
 
Rezydencja (tylko śniadania lub bez wyżywienia) (pokój 1-os)
pokój jednoosobowy
14 czerwca - 9 sierpnia
pokój jednoosobowy
9 sierpnia - 30 sierpnia
pokój dzielony
Bournemouth 166 GBP/ tydz. 138 GBP/tydz. 138 GBP/tydz. 263 GBP/tydz. 5.07-23.08 194 GBP/tydz. bez wyżywienia, 5.07-23.08
Oxford St. Josephs 203 GBP / tydz. 180 GBP/ tydz. 180 GBP/ tydz. 263 GBP / tydz. 28.06-01.08 -
London (Beckenham) 203 GBP/tydz. 180 GBP/tydz. 180 GBP/tydz. 290 GBP/tydz.
dostępny 28.06 - 9.08
246 GBP/tydz. śniadania, 28.06-9.08
   

Pozostałe opłaty
- opłata rejestracyjna w szkole Kings wynosi 75,00 GBP
- transfer z/na lotnisko.