Kursy języka angielskiego w Anglii

KURSY JEZYKA ANGIELSKIEGO W ANGLII

KING'S ENGLISH LANGUAGE SCHOOL 2016
LONDON, OXFORD, BOURNEMOUTH - oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłychWSZYSTKIE DOSTĘPNE KURSY - OBOZY - KOLONIE Z ANGIELSKIM - KINGS

Szkoła KING'S ENGLISH LANGUAGE SCHOOL powstała w 1957 roku. Szkoła KING'S jest rekomendowana przez British Council i jest członkiem ARELS. Szkoła oferuje naukę języka angielskiego dla dzieci od lat 9 i dla dorosłych. Kursy mogą być prowadzone w trzech miastach w Anglii: Londynie, Oxfordzie i Bournemouth. W 1998 r. został utworzony nowy oddział w Kanadzie, w miejscowości Victoria. Kursy przewidziane są dla wszystkich stopni zaawansowania i oferują poznanie języka ogólnego oraz specjalistycznego (z zakresu prawa, marketingu, medycyny, dziennikarstwa, kultury, itp.). Szkoła oferuje kursy standardowe, intensywne, super-intensywne oraz wakacyjne (w programie znajdują się wycieczki, zajęcia sportowe, zwiedzanie i odpoczynek połączony z nauką). Istnieje również możliwość uczestnictwa w kursach Business English. Szkoła oferuje zakwaterowanie u rodzin lub w akademiku.

wlk-giles8

LONDYN
Szkoła położona jest w Beckenham, miłej dzielnicy w południowo-wschodnim Londynie, zaledwie 20 minut jazdy pociągiem (kolejką) od centrum Londynu. W pobliżu szkoły znajdują się wspaniałe ośrodki sportowe, restauracje i wiele atrakcji londyńskich.
OXFORD

Oxford jest jednym z najbardziej znanych miast uniwersyteckich w Europie. Może się ono pochwalić bogatą tradycją oraz wyjątkowo piękną architekturą. Studenci mogą tam korzystać z ogromnej liczby kin, teatrów, muzeów, dyskotek i pubów oraz centrów handlowych. Dotarcie do Londynu zajmuje około godziny (pociągiem bądź samochodem). Szkoła organizuje wycieczki po okolicy i do Londynu oraz zapewnia program rekreacyjno - sportowy.

BOURNEMOUTH
Bournemouth jest znanym kurortem wypoczynkowym na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii (1 godzinę 30 min. jazdy samochodem z londyńskiego lotniska lub 1 godzinę i 40 minut pociągiem z centrum Londynu). Jest to idealne miejsce na naukę i wypoczynek.
W Bournemouth można spędzać czas na pięknej, piaszczystej plaży. Znajduje się tam wiele obiektów rozrywkowych, centrów handlowych oraz wypoczynkowych. Istnieje dobre połączenie z Londynem. Szkoła organizuje wycieczki po okolicy i do Londynu oraz zapewnia program rekreacyjno - sportowy.

RODZAJE KURSÓW

Szkoła KING'S oferuje kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, dla różnych grup wiekowych. Nauka odbywa się w grupach międzynarodowych. W pierwszym dniu pobytu w szkole każdy uczeń poddawany jest testowi kwalifikacyjnemu. Szkoła KING'S oferuje następuje kursy:
- kursy dla dzieci (9-15 lat) i młodzieży (12-17 lat) - połączone z bogatym programem sportowym i rekreacyjnym
- wakacyjne - standardowe (20 lub21 lekcji tygodniowo), intensywne (29 lekcji tygodniowo), połączone z jedną całodniową wycieczką raz w tygodniu
- egzaminacyjne - przygotowują do egzaminów FCE, CAE, IELTS, GCE, GCSE
- specjalistyczne - Business English i inne
- długoterminowe - 24 lub 48 tygodni (20 lub 28 lekcji tygodniowo)

MOŻLIWOŚCI ZAKWATEROWANIA

Szkoła KING'S oferuje następujące rodzaje zakwaterowania:

A - zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym u rodziny angielskiej + częściowe wyżywienie (śniadanie i obiado-kolacja od poniedziałku do piątku, w weekendy wyżywienie pełne)

Rodziny goszczące są bardzo starannie dobierane. "Rodzina" - oznacza małżeństwo bez dzieci lub z dziećmi albo osoby samotne. Dom rodziny goszczącej jest położony w pobliżu szkoły KING'S (od 15 do 25 minut drogi spacerem). Rodzina goszcząca przygotowuje dla studenta śniadanie oraz gorącą obiado-kolację, a w weekendy są to trzy posiłki. Zakwaterowanie u rodziny niesie ze sobą korzyści w postaci ciągłej możliwości prowadzenia rozmów w języku angielskim oraz przysłuchiwania się rozmowom gospodarzy.
B - zakwaterowanie w akademikach - ten rodzaj zakwaterowania oferują szkoły w Bournemouth i Oxfordzie. Akademiki są położone w niewielkiej odległości od szkoły (kilka minut spacerem). Studenci mieszkają w pokojach jedno- lub dwuosobowych, śniadania jedzą w akademickiej stołówce, a dzięki dostępowi do kuchni mogą sami przygotowywać ulubione potrawy. Na terenie akademika znajduje się świetlica z telewizorem i samoobsługowa pralnia. Osoby, które wybiorą zakwaterowanie w akademiku, mają zapewnioną całodobową opiekę ze strony wychowawców szkoły KING'S.

PROGRAM WYPOCZYNKOWO-ROZRYWKOWY

wlk-giles4

Londyn, Oxford i Bournemouth są miastami, w których znajduje się wiele zabytków historycznych, muzeów, teatrów, słynnych budowli, galerii, itp. W wolnym czasie studenci mogą wziąć udział w wycieczkach organizowanych przez pracowników szkoły KING'S. Na każdej wycieczce obecny jest przewodnik, który prowadzi konwersacje z uczestnikami wycieczki. Dzięki temu studenci mają możliwość ciągłego kontaktu z językiem angielskim. Studenci nie płacą za organizację wycieczki, przewodnika, itp. Płacą natomiast za wstęp do zwiedzanych obiektów oraz za podróż. Organizowane są wycieczki m.in. do: Brighton, Stratford-upon Avon, Canterbury, Bath, Stonehenge, Cardiff, Windsor i in.. Po południu szkoła KING'S organizuje zabawy, gry zespołowe, ogniska, quizy, grę w tenisa, squasha, wyjścia na basen, dyskusje w grupach międzynarodowych, seminaria gramatyczne, itp. Większość zajęć sportowych jest wliczona w cenę kursu. Wieczory można spędzić w jednej z dyskotek, polecanych przez szkołę KING'S. Studenci mogą również

korzystać z bogato wyposażonej biblioteki, laboratorium komputerowego, pracowni multimedialnej (poczta elektroniczna, Internet). Każdy ośrodek posiada dodatkowo indywidualny program zajęć rekreacyjno-sportowych. Każdy uczestnik kursu może otrzymać przed wyjazdem szczegółowy program tych imprez.

TRANSPORT

Przyjazd przewidziany jest na sobotę, wyjazd w pierwszą sobotę po zakończeniu kursu. Przyjazd lub wyjazd w każdy inny dzień musi być uprzednio uzgodniony ze Szkołą Języków Obcych "LEXIS". W Szkole Języków Obcych "LEXIS" można wykupić bilet autobusowy lub lotniczy. Za dodatkową opłatą można zamówić dojazd z lotniska lub dworca do miejsca zakwaterowania.

UBEZPIECZENIE

Zalecamy ubezpieczyć się na czas podróży i pobytu za granicą. "
LEXIS" oferuje studentom ubezpieczenie WARTA Travel w zakresie choroby i wypadków. Wszelkich formalności, związanych z ubezpieczeniem na czas podróży i pobytu, można dokonać w Szkole Języków Obcych "LEXIS"

Jak zostać studentem w KING'S?
Wszystkich formalności związanych z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. można dokonać osobiście lub korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych "
LEXIS" lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy "LEXIS". Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:
ˇ potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych w Wielkiej Brytanii - po to, aby nie mieć problemów przy przekraczaniu granicy,
ˇ bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się z Agentem),
ˇ potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
ˇ rachunek za zamówione świadczenia

Kursy w Londynie

Kursy w Oxfordzie

Kursy w Bournemouth

Obozy i kolonie dla dzieci

Nauka i praca w Anglii
 

Wszystkie dostępne kursy angielskiego w Anglii w szkole Kings